Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Лиманська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04337481) був реорганізований і увійшов до складу Старобільської громади

ЛИМАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СТАРОБІЛЬСЬКОГОРАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. ім. Дибко, 100, с. Лиман,Старобільського району Луганської області, 92720,

тел.:(06461) 2-45-83, ел.пошта lymanska.sil.rada@ukr.net, код ЄДРПОУ 4337481

17.12.2018р. № 8741

Шановні жителі Лиманської сільської ради

Старобільського району  Луганської області

На виконання  вимог ст.. 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Лиманська сільська рада інформує, що станом на 15 грудня 2018 року  сільською радою не планується розробка проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Сільський голова                                                           О.М.Припутний.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування